AB Lions

O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa łódzkiego, a nasza solidność jest poparta opiniami zadowolonych klientów.

Świadczymy kompleksowe usług porządkowych dla firm, wspólnot mieszkaniowych oraz osób prywatnych. Usługi realizujemy w oparciu o wykwalifikowaną kadrę pracowników, profesjonalną bazę sprzętu i środki czystości renomowanych firm.

Anita czarniecka

współwłaściciel

Od lat zapewniamy naszym klientom komfort pracy i życie w lśniących czystością domach i biurach. Współpraca z nami to czyste zasady, czyste pomieszczenia i z pewnością czysty zysk. My sprzątamy, a nasi klienci spędzają czas z rodziną i realizują swoje pasje.

Beata Sosnowska

współwłaściciel

"Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz" Akito Morita.
Dbając o naszych pracowników, zapewniamy komfort i bezpieczeństwo naszym klientom.

Kamila Pakowska

Koordynator usług sprzątania

Uważam, że choć mamy różne poglądy i odmienną pracę, to jest jedna rzecz wspólna dla całej naszej firmy – człowiek, dlatego w pracy ogromną wagę przywiązuję do komfortu i bezpieczeństwa, zarówno naszych klientów, jak i pracowników.

Agata Wydra

Kierownik ds. finansów i administracji

Dążymy do bycia wzorcem jakości i wierzymy, że wielkie oczekiwania są kluczem do doskonałości. Priorytety naszych klientów są zawsze naszymi priorytetami, dlatego w podejmowaniu decyzji zawsze kieruję się tą zasadą. W swojej pracy dbam o bezpieczeństwo współpracy z naszymi klientami.